Laufen yeni web sitesi kartellbylaufen.com adresini duyurmaktan mutluluk duyar. Net, doğrusal grafik görünümü ile yeni bir site projesinin değerlerini temsil eden; kalite, yenilik, detaylı araştırma, duygu ve sihir içerir.

SaphirKeramik in yüksek bileşimi, şekli üzerinde şimdiye kadar başka bir maddede görülmemiş oranda(teknik olarak 1-2 mm kenar yarıçapı ile )çok yönlü çalışılabilme olanağı sunmakta.

Laufen’in başarılı koleksiyonu Palomba 2005’teki tanıtımında geometrik ve yapısal formu ile yankı uyandırmış ve uzantısı da kazandığı çeşitli tasarım ödülleriyle onurlandırılması olmuştur.

İnce, aydınlık ve cesur LAUFEN pro S, Laufen nin başarılı Pro serisinin yeni elegant üyesi ayrıca tüm Pro modelleri ile uyumlu.İsviçreli designer Peter Wirz’e yeni narin tasarımı için teşekkür ediyoruz.

Ürünlere hızlı erişim için: Ürün, kategori ve tasarıma göre arama yapmanızı sağlar ve mevcut bütün tasarımların genel bir listesini verir.

Entegre banyo vizyonu: LAUFEN'in kardeş şirketi İsviçreli Musluk üreticisi SimilorGroup, LAUFEN portföyünü, aynı tasarım dilindeki musluklar ile mükemmel bir şekilde yükseltmiştir.

LAUFEN Clean Coat (LCC) awarded with the IF material design award 2012: An innovative coating baked on over the original glaze, maintains the impeccable appearance of ceramics. Learn more.

LAUFEN yeni banyo planlayacısı *benim banyom* u sunar Bu uygulama ile mükemmel banyonuzu kendi bilgisayarınızla evden tasarlayabilirsiniz.Sezgisel ve kolay kullanımı sayesinde herkes kendi rüya banyosunu tasarlayabilir.

Ürünlerimize bakın, inceleyin ve deneyin: mimarlar, planlayıcılar, perakendeciler, tüccarlar ve müşteriler, LAUFEN tasarımcı banyo çözümlerini LAUFEN Forum'da birinci elden öğrenebilir.

Architect meet innovations: LAUFEN present their new material in the context of the world traveling exhibition ‘architect@work’. Check locations and dates and subscribe for being part of it.

LAUFEN.Türkiye

Baskı   |  Uyarı   |  EN  |  TR

© 2009 - 2018 LAUFEN. Tüm hakları saklıdır.